// OFERTA EVENTÓW // RELACJE //

Gotowanie od zawsze sprawiało mi ogromną przyjemność, ale dzielenie się moją pasją z ludźmi sprawia mi jeszcze większą przyjemność, dlatego bardzo często i z nieskrywaną przyjemnością wychodzę ku klientom, zarówno indywidualnym jak i grupowym.

Bardzo chętnie przygotuję dla Państwa ucztę smaków i zapachów. W swej ofercie poczęstuję Was do wyboru Pokazem Kulinarnym lub Akademią Gotowania.

Jeśli wybór padnie na Pokaz Kulinarny, poza świetnym humorem i profesjonalnym przygotowaniem zapewnię również pełne menu, w którego skład wchodzić będzie przystawka, danie główne oraz deser. Jako moi klienci mogę spełniać Wasze życzenia a Wy możecie wybierać w szerokim wachlarzu i tematyce kuchni z całego świata. Możemy odnaleźć tu kuchnię włoską, tak bardzo u nas lubianą i przyswajaną, kuchnię francuską, co rozumie się samo przez się;), kuchnię azjatycką, jedną z moich ulubionych, kuchnię hiszpańską, meksykańską, ale możemy również wachlarz obrócić na drugą stronę i wybierać tematykę menu poprzez dowolny temat, produkt. Może to być woda, ryby, warzywa a dokładnie jedno, konkretne, może zażyczymy sobie coś na serce, coś, co nas uleczy i wyleczy lub pomoże na chwilkę zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jedzenie, posiłek ma nam sprawiać przyjemność, dlatego już moja w tym głowa, aby każdy mój klient był zadowolony.

Akademia Gotowania to drugi, z najpopularniejszych sposobów celebrowania wspólnego gotowania.

Zawsze podkreślam, że nic tak nie integruje jak wspólne ocieranie lez nad siekanaą cebulką..

W tym wypadku do gotowania zapraszam grupę osób. Już od samego początku dzielimy się na podgrupy, które będą współzawodniczyć lub nie :-) Każda grupa pod moim sokolim okiem przygotowuje jedno danie. Czy jest to deser czy danie główne decyduje los lub kto pierwszy ten lepszyJ. To ma być zabawa, która zintegruje grupę dzięki wspólnemu gotowaniu, siekaniu i pieczeniu. Wspolny posilek, wzajemne czestowanie sie ugotowanym daniem to niezapomniane chwile. Wspólna praca może dać tyle radości, a jeśli i przyjemności to będzie tym smaczniej. Posiadam całe zaplecze techniczne więc z moim zespołem proponujemy usługę ?pod klucz? .

Szkoły gotowania prowadziłem w całej Polsce, robię to już od kilku lat i klienci zawsze wracają, i z pełną odpowiedzialnością mogę się pochwalić , że niezadowolonego klienta jeszcze nie mieliśmy. Wszyscy podkreślają, że mają niezatarte wspomnienia, niezależnie od grupy gotującej czy byli to pracownicy firmy budowlanej czy międzynarodowy team kadry zarządzajacej.

Gdy nieoczekiwanie i nagle poszukujecie inspiracji lub pomysłu na wspólny czas, imprezę integracyjną, wyjazdową, szkoleniową ,serdecznie Was zapraszam.

Piszcie proszę na adres event@pascalbrodnicki.pl