// OFERTA EVENTÓW // RELACJE //

Jako Fabryka Artystyczna mamy przyjemność współpracować z Pascalem od 2006 roku. Jednym z najciekawszych projektów był cykl spotkań z kontrahentami naszego klienta, które odbyły się pod nazwą ?Akademia smaku?.

Łącznie odbyły się 3 imprezy w Poznaniu, Katowicach i Warszawie, w których wzięło udział około 300 osób. Wszystkie spotkania miały identyczną formułę.

Na nasze zamówienie Pascal przygotował specjalne menu składające się z przystawki, dania głównego oraz wykwintnego deseru. Pokaz, podczas którego Pascal, pokazywał jak przygotować kolejne potrawy był niezwykle dynamiczny i interaktywny, przykuwając uwagę wszystkich Gości. Restauracje, w których odbywały się pokazy, przygotowały prezentowane potrawy dla każdego z uczestników, tak więc każdy miał okazję spróbować tego wyjątkowego zestawienia smaków i aromatów.

Całości dopełnił nasz ekspert winiarski, który do każdej z potraw zaproponował specjalnie dobrane i wyjątkowe wino.

Niezwykle wysoka frekwencja świadczy, iż spotkania cieszyły się olbrzymią popularnością. Wiedza Pascala oraz sposób jej przekazania i poprowadzenia pokazu sprawiły, iż impreza na długo pozostanie w pamięci naszych Gości.


Pragniemy bardzo gorąco podziękować za prowadzenie akademii grillowania Weber w Bielsko Białej. To niezwykłe przeżycie, doskonała zabawa i udoskonalanie umiejętności kulinarnych pod okiem Pascala Brodnickiego, sprawiło wielką radość wszystkim uczestnikom eventu. Wyjątkowa wiedza sztuki kulinarnej, entuzjazm oraz jego ogromne doświadczenie w prowadzeniu akademii kulinarnych, zainspirowało nas do organizowania kolejnych podobnych warsztatów na terenie całej Polski. Mamy nadzieje, że nasza przyszła współpraca przyczyni się do stworzenia zjawiskowych miejsc, gdzie podczas wspólnego gotowania odkryjemy nowe przyjaźnie, które trwale połączą kulinarne pasje.

Z podziękowaniem
Marek Zaremba

Famare Group


Dwukrotnie mieliśmy już przyjemność gościć Pascala na naszych konferencjach i za każdym razem dla wszystkich uczestników spotkania było to niezwykłe wydarzenie. Pascal ma naturalną zdolność zjednywania sobie sympatii wszystkich, bo ja tu nie pokochać ?chłopaka z sąsiedztwa? który doskonale gotuje. Imponuje swoją wiedzą, którą z przyjemnością dzieli się z innymi w przyjazny sposób, oswaja trudną sztukę kulinarną, która dzięki jego sztuczkom staje się łatwa i przyjemna. Pokaz kulinarny w jego wydaniu to prawdziwe kulinarne show, które nie ogranicza się tylko do finezyjnych potraw. Pascal z całego procesu przygotowania potrawy, nawet pozornie nudnego krojenia składników robi świetny spektakl podczas którego nie sposób się nudzić. Przed dwie godziny pokazu z pasją i zaangażowaniem potrafi mówić o gotowaniu i nawiązać kontakt z publicznością (600 osób!). Dziękujemy, że mieliśmy możliwość doświadczyć tej wspaniałej uczty dla zmysłów.

Adriana Karbowiak

Tupperware Polska